×

درباره آکادمی پاور

موسس آکادمی پاور را بهتر بشناسیم…

اینجانب سالار جدید، مدیر و موسس آکادمی پاور، دارای مدرک فوق لیسانس معماری، متخصص و تحلیل گر بازارهای مالی با بیش از هشت سال سابقه حرفه ای در این زمینه به همراه مجموعه آکادمی آماده ارائه خدمات آموزشی به شما سرور گرامی در جهت رشد و نمو اطلاعات در زمینه بازارهای جهانی می باشم.

روزانه افراد زیادی از سراسر دنیا وارد بازارهای مالی می شوند و با خرید و فروش جفت ارزهای رایج و مطرح در سطح دنیا نظیر دلار و یورو همچنین فلزات گرانبها نظیر طلا و نقره و سهام مختلف کمپانی ها اقدام به خرید یا فروش می نمایند. چه بسا تعداد افرادی کم از این بازار پر ریسک به سود ثابت می رسند چرا که بازار را یاد گرفته و آن را کاملا درک کرده اند و از طرف دیگر درصد خیلی بالایی به دلیل عدم شناخت، عدم دانش، عدم آموزش صحیح و همین طور عدم اجرا و پیاده سازی مدیریت ریسک متاسفانه عاید ضرر می شوند.

رسالت آکادمی پاور در این است که اندوخته های چندین ساله تجارب خویش را در اختیار مردم عزیز قرار دهم تا در جهت رشد و نمو روزافزون ایران و ایرانی سهم کشور عزیزم ایران را از این بازار جهانی افزایش دهم تا با هم بتوانیم ایرانی آبادتر از گذشته و مردم غنی از ثروت مالی را تشکیل دهیم.

این باور را از صمیم قلب از بنده پذیرا باشید.